Konkurs 1,5% podatku

Rozlicz PIT w przygotowanym dla FundacjaFRG programie, przekaż 1,5% podatku, polecaj nas i zdobywaj nagrody!

Nadszedł czas rozliczeń PIT-ów. W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, zachęcamy Państwa do przekazania 1,5% podatku dochodowego naszej organizacji. Mamy mnóstwo pomysłów i planów, jak zrealizować nasze cele i uczynić świat nieco lepszym. Mamy zapał i wiedzę, ale nie moglibyśmy niczego zdziałać, gdyby nie wsparcie finansowe, jakiego nam Państwo udzielacie. 1,5% Państwa podatku dochodowego, oprócz darowizn, jest tym, co pozwala nam sprawnie działać.

W tym roku mamy dla Państwa szczególną zachętę, aby rozliczyć swój PIT w przygotowanym dla nas programie. Warto wypełnić PIT w programie PITax.pl nie tylko ze względu na wygodę, bezpieczeństwo i intuicyjność programu, a także na fakt, że rozliczając w nim swój PIT, pomagają Państwo naszej organizacji.

Warto to zrobić również dla siebie!

W tym roku podatnik, który skutecznie poleci PITax.pl największej liczbie osób, otrzyma urządzenie Thermomix TM6! Każdy, kto rozliczy się z takiego polecenia, otrzyma darmowy dostęp do PITax.pl Premium. Informacje o programie poleceniowym znajdą Państwo tutaj: https://www.pitax.pl/polecaj/

Korzystając z przygotowanego dla naszej organizacji programu, robią Państwo coś ważnego dla nas, a jednocześnie zdobywają Państwo prezenty dla siebie i swoich bliskich.

Z całego serca zapraszamy do polecenia Fundacji Rodzin Górniczych i rozliczania się przez przygotowany dla nas program: