WARSZTATY EDUKACYJNE – „MÓJ DOBROSTAN W OBLICZU CODZIENNYCH WYZWAŃ” W SZCZYTNEJ 2022 rok

Fundacja Rodzin Górniczych zbiera zapisy na warsztaty w Szczytnej w OWR „Relax” od 27.05-29.05.2022 r. Podczas wyjazdu przeprowadzone zostaną warsztaty edukacyjne „Mój dobrostan w obliczu codziennych wyzwań”, których celem będzie poprawa zdrowia psychicznego w związku z lękiem wywołanym pandemią Covid-19. Zrealizowany zostanie panel z zespołem wykwalifikowanych szkoleniowców oraz zajęcia relaksacyjne z dziećmi przez animatorów.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się na adres e-mail: fundacjafrg@wp.pl lub tel. 32 757-26-08 oraz wypełnienie druku wniosku o udział w zorganizowanej formie wypoczynku

Zgłoszenia przyjmowane będą do 05.05.2022 r.

W warsztatach mogą wziąć udział wszyscy nasi podopieczni – wdowy, sieroty, górnicy inwalidzi, rodziny górnicze z dziećmi.

Życzymy udanych warsztatów wszystkim uczestniczkom