Dofinansowania do zakupu leków i wyrobów medycznych dla podopiecznych Fundacji Rodzin Górniczych 2023

Miło nam poinformować, że Nasza Fundacja po raz kolejny została laureatem konkursu DOZ Fundacji  dbam o zdrowie “Razem możemy więcej” 2023 edycja XI.

W ramach konkursu zrealizujemy projekt pt.: “Dofinansowania do zakupu leków i wyrobów medycznych dla podopiecznych Fundacji Rodzin Górniczych 2023”.

Realizacja projektu obejmuje okres 01.03.2023r.-30.09.2023r. Pomoc zostanie udzielona podopiecznym, którzy ponoszą duże wydatki na leki i wyroby medyczne ze względu na choroby przewlekłe, posiadane orzeczenie o niepełnosprawności lub cierpiący na schorzenia ze względu na wiek senioralny.

Podopiecznych zainteresowanych wsparciem prosimy o złożenie wniosku o pomoc z dopiskiem PDOZ – wniosek w załączeniu oraz niezbędnych dokumentów (m.in. aktualne dochody, kopie faktur za leki)

Łączna wysokość wsparcia w projekcie wyniesie 54.000zł, z czego dofinansowanie z DOZ Fundacji 18.000zł, a wkład własny: 36.000zł, w tym dofinansowanie z Fundacji ARP 25.000zł. Pomoc przekazywana będzie w formie kart podarunkowych do wykorzystania w aptekach DOZ.

Projekt realizowany w ramach XI edycji Konkursu RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ, organizowanego przez DOZ Fundację dbam o zdrowie.

Więcej na temat konkursu: dozfundacja.pl/projekty/granty

logo_FundDOZ
ARP logo z tekstem

Życzymy Wam dużo zdrowia :)