Miło nam poinformować, że Nasza Fundacja po raz kolejny została laureatem konkursu DOZ Fundacji  dbam o zdrowie “Razem możemy więcej” 2024 edycja XII.

W ramach konkursu zrealizujemy projekt pt.: “Dofinansowania do zakupu leków i wyrobów medycznych dla podopiecznych Fundacji Rodzin Górniczych 2024”.

Realizacja projektu obejmuje okres 01.03.2024r.-31.10.2024r. Pomoc zostanie udzielona podopiecznym, którzy ponoszą duże wydatki na leki i wyroby medyczne ze względu na choroby przewlekłe, posiadane orzeczenie o niepełnosprawności lub cierpiący na schorzenia ze względu na wiek senioralny.

Podopiecznych zainteresowanych wsparciem prosimy o złożenie wniosku o pomoc z dopiskiem PDOZ – wniosek w załączeniu oraz niezbędnych dokumentów (m.in. aktualne dochody, kopie faktur za leki, orzeczenia o niepełnosprawności)

Łączna wysokość wsparcia w projekcie wyniesie 54.000zł, z czego dofinansowanie z DOZ Fundacji 18.000zł, a wkład własny: 36.000zł. Pomoc przekazywana będzie w formie kart do wykorzystania w aptekach DOZ.

Projekt realizowany w ramach XII edycji Konkursu RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ, organizowanego przez DOZ Fundację dbam o zdrowie.

Więcej na temat konkursu: dozfundacja.pl/projekty/granty

Aby otrzymać wsparcie
wypełnij druk wniosku