KOLONIE LETNIE 2024 DLA PODOPIECZNYCH FUNDACJA FRG

Fundacja Rodzin Górniczych zbiera zapisy na letni wypoczynek – szczegóły na plakacie.

Zainteresowane dzieci prosimy o zgłaszanie na adres e-mail: fundacjafrg@wp.pl lub tel. 508-181-546 oraz wypełnienie druku wniosku o udział w zorganizowanej formie wypoczynku. UWAGA – Wniosek wypełniają osoby, które nie korzystały z pomocy Fundacji w ciągu ostatniego roku.

Koszt to tylko wpisowe w wysokości 100 zł od osoby.

W przypadku większej liczby zgłoszeń brane będą po uwagę dochody rodziny oraz to czy już ktoś korzystał z tego typu wyjazdów.

Jedyny koszt to wpisowe w wysokości 100,00 zł płatne na konto Fundacji tytułem „KOLONIE 2024”.

Zapraszamy :)

WARSZTATY EDUKACYJNE DLA WDÓW, MATEK– PODOPIECZNYCH FUNDACJI „JAK WYZNACZAĆ CELE i JE OSIĄGAĆ – ODKRYWANIE W SOBIE SIŁY DO DZIAŁANIA” W KRYNICY-ZDROJU FUNDACJA FRG 2024 ROK

Fundacja Rodzin Górniczych zbiera zapisy na warsztaty edukacyjne „Jak wyznaczać cele i je osiągać – odkrywanie w sobie siły do działania” w Krynicy-Zdroju
w Hotel***NAT od 19.04-21.04.2024 r.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się na adres e-mail: fundacjafrg@wp.pl lub tel. 508-181-546, 505-233-026 oraz wypełnienie druku wniosku o udział

Zgłoszenia przyjmowane są do 10.04.2024 r. Jedyny koszt to wpisowe w wysokości 50,00 zł płatne na konto Fundacji tytułem „warsztaty edukacyjne 2024”.

Zapraszamy :)