Jak pomagać potrzebującym rodzinom?

Osoby, które trafiły na stronę Fundacji Rodziny Górniczych, z pewnością zastanawiają się, w jaki sposób mogą nieść pomoc potrzebującym rodzinom. Wyjaśniamy. Nie prowadzimy działalności gospodarczej, a wszystkie nasze działania finansowane są ze składek, a także darowizn, które przekazywane są przez firmy i osoby prywatne. Inną formą pomocy w naszej codziennej misji, jest przekazanie naszej fundacji górników odpisu 1% podatku.

W codziennej działalności pomagamy wdowom, sierotom i  inwalidom górniczym, a także rodzinom górniczym, które potrzebują wsparcia materialnego.

Dzięki pomocy firm z całej Polski, nasza Fundacja może sprawnie funkcjonować. Naszym nowym Partnerem została Agencja AFTERWEB z Wrocławia.

afterweb logo

Cieszymy się na współpracę, na której zyskają nasi Podopieczni!

Jeśli Państwo również chcieliby pomóc, zachęcamy do wpłacania darowizn

Dziękujemy!

Chcesz pomóc - kliknij tutaj