Jak pomagać potrzebującym rodzinom?

Osoby, które trafiły na stronę Fundacji Rodziny Górniczych, z pewnością zastanawiają się, w jaki sposób mogą nieść pomoc potrzebującym rodzinom. Wyjaśniamy. Nie prowadzimy działalności gospodarczej, a wszystkie nasze działania finansowane są ze składek, a także darowizn, które przekazywane są przez firmy i osoby prywatne. Inną formą pomocy w naszej codziennej misji, jest przekazanie naszej fundacji górników odpisu 1% podatku.

W codziennej działalności pomagamy wdowom, sierotom i  inwalidom górniczym, a także rodzinom górniczym, które potrzebują wsparcia materialnego.

Działania naszej Fundacji są doceniane przez wiele osób. Miło nam poinformować, że do grona naszych Darczyńców dołączyła firma:

II - Inwestycje CL Spółka Akcyjna

logo sielanka

Serdecznie dziękujemy za wsparcie dla Rodzin, które szczególnie tego potrzebują.

Jeśli Państwo również chcieliby pomóc, zachęcamy do wpłacania darowizn

Dziękujemy!

Chcesz pomóc - kliknij tutaj