Jak pomagać potrzebującym rodzinom?

Osoby, które trafiły na stronę Fundacji Rodziny Górniczych, z pewnością zastanawiają się, w jaki sposób mogą nieść pomoc potrzebującym rodzinom. Wyjaśniamy. Nie prowadzimy działalności gospodarczej, a wszystkie nasze działania finansowane są ze składek, a także darowizn, które przekazywane są przez firmy i osoby prywatne. Inną formą pomocy w naszej codziennej misji, jest przekazanie naszej fundacji górników odpisu 1% podatku.

W codziennej działalności pomagamy wdowom, sierotom i  inwalidom górniczym, a także rodzinom górniczym, które potrzebują wsparcia materialnego.

Zbiórka na Górniczym Koncercie Noworocznym

W dniu 7 marca odbył się koncert Górniczej Izby Przemysłowo-Handlowej w Filharmonii Śląskiej w Katowicach. Na zaproszenie Organizatorów Fundacja FRG prowadziła zbiórkę na "dofinansowanie rehabilitacji dla niepełnosprawnych i ciężko chorych podopiecznych Fundacji Rodzin Górniczych". Zebrano 1970zł.

Dziękujemy Darczyńcom.

GIPH 2022

Pomóż poszkodowanym rodzinom - Przekaż 1% podatku - KRS 0000127003 - Bezpłatny program PIT: