Jak pomagać potrzebującym rodzinom?

Osoby, które trafiły na stronę Fundacji Rodziny Górniczych, z pewnością zastanawiają się, w jaki sposób mogą nieść pomoc potrzebującym rodzinom. Wyjaśniamy. Nie prowadzimy działalności gospodarczej, a wszystkie nasze działania finansowane są ze składek, a także darowizn, które przekazywane są przez firmy i osoby prywatne. Inną formą pomocy w naszej codziennej misji, jest przekazanie naszej fundacji górników odpisu 1% podatku.

W codziennej działalności pomagamy wdowom, sierotom i  inwalidom górniczym, a także rodzinom górniczym, które potrzebują wsparcia materialnego.

Dzięki ofiarności Agencji Restrukturyzacji Przemysłu S.A. rodziny poszkodowane w tragediach górniczych będą miały piękne święta.

Fundacja ARP przekazała Fundacji Rodzin Górniczych 45 tys. zł. Otrzymana pomoc została przekazana rodzinom w formie bonów towarowych w dniu 7 grudnia 2019 roku.

ARP2019