Jak pomagać potrzebującym rodzinom?

Osoby, które trafiły na stronę Fundacji Rodziny Górniczych, z pewnością zastanawiają się, w jaki sposób mogą nieść pomoc potrzebującym rodzinom. Wyjaśniamy. Nie prowadzimy działalności gospodarczej, a wszystkie nasze działania finansowane są ze składek, a także darowizn, które przekazywane są przez firmy i osoby prywatne. Inną formą pomocy w naszej codziennej misji, jest przekazanie naszej fundacji górników odpisu 1% podatku.

W codziennej działalności pomagamy wdowom, sierotom i  inwalidom górniczym, a także rodzinom górniczym, które potrzebują wsparcia materialnego.

Sztuką wspieranie poszkodowanych przez tragedie górnicze

akończyła się licytacja zdjęć górnika z KWK Piast. Wylicytowaliście 1530zł. Dochód z wydarzenia zostanie przekazany na rzecz pomocy podopiecznym Fundacji Rodzin Górniczych.
Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku: