Aktualności fundacji górników

Fundacja Rodzin Górniczych za cel stawia sobie m.in. wsparcie rodzin górniczych, w których rodzic ucierpiał lub poniósł śmierć w następstwie wypadku w pracy. Jako jedna z organizacji pożytku publicznego, organizujemy liczne zbiórki, a także staramy się bieżąco nieść materialną pomoc potrzebującym rodzinom. W aktualnościach dowiecie się Państwo m.in., jakie akcje organizowaliśmy w ostatnim czasie. W przypadku wszystkich podejmowanych działań kierujemy się chęcią pomocy górnikom i ich rodzinom. Jeżeli zastanawiacie się Państwo, na co przeznaczyć 1% podatku, to FRG z pewnością będzie umiała tę kwotę wykorzystać.

Potrzebujemy wolontariuszy do pomocy podczas zbiórki pieniężnej na festynie rodzinnym organizowanym dla dzieci ze Żłobka Mały Szkrab działającego przy Śląskim Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. ul. Karolinki 1 w Katowicach. Pomoc potrzebna jest w godzinach 16.30-18.30 w dniu 28 czerwca.


Bardzo dziękujemy ŚCUW, Żłobek Mały Szkrab za możliwość przeprowadzenia zbiórki środków na naszą Fundację podczas wydarzenia.


 Wolontariusze