Otrzymaliśmy wózek inwalidzki z napędem elektrycznym Model SQUOD/SQUOD BASIC. Wózek był użytkowany od 2012 roku, stan dobry. Osoby potrzebujące takiego sprzętu prosimy o złożenie wniosku o pomoc w tytule wpisując: „wózek inwalidzki SQUOD”. Wnioski można składać do 31.05.2019r.
Do wniosku należy dołączyć wszystkie wymagane dokumenty zgodnie z Regulaminem udzielania pomocy. Prosimy o pisemne uzasadnienie potrzeby posiadania wózka elektrycznego i dołączenie dokumentów medycznych, zaświadczeń lekarskich potwierdzających taką potrzebę.

wozek 1wozek 2wozek 3