W dniu 10 lutego 2020 roku po raz kolejny Fundacja Rodzin Górniczych na zaproszenie Górniczej Izby Przemysłowo-Handlowej prowadziła zbiórkę datków na rzecz organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży – podopiecznych Fundacji w 2020 roku. Podczas Koncertu Noworocznego zebrano do skarbonki 4102 zł, natomiast na konto Fundacji wpłynęła kwota 700 zł, czyli łącznie uczestnicy wydarzenia przekazali kwotę 4802 zł.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, bo tylko dzięki Wam możemy prowadzić naszą pomocową działalność.

FotorelacjazbiorkaGIPH2020