Spółka Restrukturyzacji Kopalń w dniu 3 grudnia w siedzibie Opery Śląskiej w Bytomiu zorganizowała uroczystą akademię barbórkową. Zgromadziło się na niej około 400 osób - kierownictwo spółki i zaproszeni przez nie goście oraz przedstawiciele załogi.

Zaproszeni goście zamiast zwyczajowych kwiatów proszeni byli o przekazanie datków na Fundację Rodzin Górniczych.
Dziękujemy Zarządowi, pracownikom SRK i wszystkim darczyńcom za wsparcie dla naszych podopiecznych - rodzin poszkodowanych w tragediach górniczych.