Terenowy Punkt Pomocy Społecznej nr 1 w Katowicach informuje o wolnych miejscach w Dziennych Domach Pomocy Społecznej:

1. DDPS Nr 1, ul. Czecha 2 – 4 miejsca,
2. DDPS Nr 2, ul. Głogowska 23 – 6 miejsc,
3. DDPS Nr 3, ul. Tysiąclecia 45 – 3 miejsca,
4. DDPS Nr 4, ul. Wiślana 9 – 6 miejsc,
5. DDPS Nr 5, ul. Świdnicka 35a – 8 miejsc,
6. DDPS Nr 6, ul. M. Oblatów 24 – 7 miejsc,
7. DDPS Nr 7, ul. Gliwicka 74a – 5 miejsc,
8. DDPS Dąb, ul. Dębowa 23 – 0 miejsc,
9. DDPS Brata Alberta, ul. Brata Alberta 4 - 12 miejsc.
Dodatkowe informacje dostępne są pod adresem http://www.mops.katowice.pl