Aktualności fundacji górników

Fundacja Rodzin Górniczych za cel stawia sobie m.in. wsparcie rodzin górniczych, w których rodzic ucierpiał lub poniósł śmierć w następstwie wypadku w pracy. Jako jedna z organizacji pożytku publicznego, organizujemy liczne zbiórki, a także staramy się bieżąco nieść materialną pomoc potrzebującym rodzinom. W aktualnościach dowiecie się Państwo m.in., jakie akcje organizowaliśmy w ostatnim czasie. W przypadku wszystkich podejmowanych działań kierujemy się chęcią pomocy górnikom i ich rodzinom. Jeżeli zastanawiacie się Państwo, na co przeznaczyć 1% podatku, to FRG z pewnością będzie umiała tę kwotę wykorzystać.

Podajemy dalej :)

Instytut Myśli Polskiej im. Wojciecha Korfantego zaprasza na spotkanie z JANUSZEM KOKOT, artystą, podróżnikiem, autorem „Afrobiografii”.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 w siedzibie Instytutu Korfantego w Katowicach przy ul. Teatralnej 4.
Wstęp na spotkanie jest wolny. Obowiązują maseczki. 

Filharmonia Śląska zaprasza w niedzielę 28 listopada 2021 o godz.17.00 na koncert - wystąpią 2 orkiestry: Śląska Orkiestra Kameralna oraz Kammersymphonie Berlin.
Bilety w specjalnej cenie 10 zł można rezerwować bezpośrednio w kasie biletowej: 503 774 949, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (na hasło: mniejszość niemiecka)