Aktualności fundacji górników

Fundacja Rodzin Górniczych za cel stawia sobie m.in. wsparcie rodzin górniczych, w których rodzic ucierpiał lub poniósł śmierć w następstwie wypadku w pracy. Jako jedna z organizacji pożytku publicznego, organizujemy liczne zbiórki, a także staramy się bieżąco nieść materialną pomoc potrzebującym rodzinom. W aktualnościach dowiecie się Państwo m.in., jakie akcje organizowaliśmy w ostatnim czasie. W przypadku wszystkich podejmowanych działań kierujemy się chęcią pomocy górnikom i ich rodzinom. Jeżeli zastanawiacie się Państwo, na co przeznaczyć 1% podatku, to FRG z pewnością będzie umiała tę kwotę wykorzystać.

Wyjście "Muzyczny relaks" dla podopiecznych Fundacji Rodzin Górniczych


W dniu 15 października 2021 o godzinie 19:00 w Sali koncertowej im. Karola Stryji, Filharmonii Śląskiej odbędzie się Koncert z okazji 100-lecia III Powstania Śląskiego - JAN A.P. KACZMAREK – RAPSODIA ŚLĄSKA | Sobotka | Wawrowski | Wyrostek | Shemet.
Podopiecznych zainteresowanych udziałem prosimy o zgłoszenia telefoniczne (508-181-546, 327572608). Obowiązuje wpisowe 10zł. Zapisy do 14 października.
https://filharmonia-slaska.eu/production/9685/