Wycieczka „Odpoczynek z naturą – zwiedzanie zoo” dla podopiecznych Fundacji Rodzin Górniczych

Relacja z wycieczki „Odpoczynek z naturą – zwiedzanie zoo” dla podopiecznych Fundacji Rodzin Górniczych
W dniu 10 października zwiedziliśmy Śląski Ogród Zoologiczny. Wspaniale spędzony czas na integracji, obcowaniu z naturą 🙂 I te opowieści o mieszkańcach zoo naszej Pani przewodnik niezapomniane 😉
A wszystko to dzięki Marszałkowi Województwa Śląskiego Panu Jakubowi Chełstowskiemu i Dyrekcji Śląskiego Ogrodu Zoologicznego, którzy zapewnili nam wstęp do zoo i oprowadzanie przewodnika. Dziękujemy 🙂
Na koniec chwila odpoczynku przy grillu 🙂

Fotorelacja filmowa

Zdjęcie GR ZOO 2021 zm