Informujemy, że w związku z panującym zagrożeniem epidemiologicznym i wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi ograniczającymi realizację zabiegów rehabilitacyjnych Fundacja Rodzin Górniczych będzie rozpatrywać wnioski o dofinansowanie rehabilitacji i pobytów rehabilitacyjnych jedynie tych, które są niezbędne dla ratowania zdrowia i życia.

Wnioski o zapomogi na dofinansowanie leczenia, leków, bieżących wydatków przyjmowane są bez zmian.

Zasady ubiegania się o zapomogi znajdziecie na naszej stronie w zakładce:

Jak uzyskać pomoc?