Dziennik Zachodni: Koronawirus. Darmowa pomoc psychologów i psychoterapeutów

Psycholodzy i psychoterapeuci z całej Polski udzielają bezpłatnych porad i konsultacji on line w związku z pandemią koronawirusa. Darmowe konsultacje przeznaczone są szczególnie dla personelu medycznego: lekarzy,
pielęgniarek, ratowników medycznych.
Ale nie tylko, bo także dla osób zakażonych i ich rodzin oraz pracowników innych profesji, którzy nie mogą pracować zdalnie, muszą iść do pracy, stykają się z wieloma innymi ludźmi.

Lista poradni wraz z telefonami i e-mailami znajduje się w linku lub w pliku pdf