Podejmując środki ostrożności w przeciwdziałaniu rozprzestrzenianiu się koronawirusa kontakt do nas tylko pod telefonami 505233026 lub 508181546; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; lub przez messenger

Pozdrawiamy Was serdecznie. Dbajcie o siebie i stosujcie się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia - https://www.gov.pl/web/koronawirus