Czy chcesz wraz z nami pomóc w potrzebie? Zbieramy pieniądze na rzecz podopiecznego naszej Fundacji Rodzin Górniczych - Janusza Dziadeckiego.
Janusz 9 lat temu w wyniku wypadku na KWK Wieczorek stracił obie nogi. Potrzebuje nowej protezy. Koszt to ok. 143.000zł.
Każdy Twój datek — zarówno mały, jak i duży — będzie się liczył. Przyda się każdy grosz. Dziękujemy za wsparcie.

Datki można wpłacać bezpośrednio na konto Fundacji: PKO BP 41 1020 2313 0000 3802 0349 5611 z dopiskiem: "Janusz Dziadecki"

lub za pośrednictwem zbiórki na portalu Facebooka

Dziadecki Janusz