Czy chcesz wesprzeć wraz z nami szlachetny cel? Zbieramy pieniądze na rzecz podopiecznego naszej organizacji - Marcina Sobala. Marcin jest chory na chorobę Neumanna-Picka. Choroba atakuje cały organizm Marcina. Chcemy ją zatrzymać. Zbieramy na lek, którego miesięczna dawka kosztuje 8.000zł.
Każdy Twój datek — zarówno mały, jak i duży — będzie się liczył. Przyda się każdy grosz. Dziękujemy za wsparcie.

Datki można wpłacać bezpośrednio na konto Fundacji: PKO BP 41 1020 2313 0000 3802 0349 5611 z dopiskiem: "Marcin Sobala"

lub za pośrednictwem zbiórki na portalu Facebooka

MarcinSobala