Pomogli

Czy może być lepsza wiadomość o poranku, niż informacja o darowiźnie od kolejnej firmy? Nasza Fundacja znów ma powody do radości - zyskaliśmy nowego Darczyńcę. Serdecznie witamy w gronie Przyjaciół Rodzin Górniczych firmę

MiDaTech

Z całego serca dziękujemy za wsparcie!

Chcesz pomóc - kliknij tutaj

W dniu 28 czerwca 2019 roku Żłobek Mały Szkrab, działający przy Centrum Usług Wspólnych, zorganizował Festyn Charytatywny. Podczas wydarzenia prowadzona była zbiórka publiczna środków na działalność statutową Fundacji Rodzin Górniczych. Zebrano 995,72 zł.

Dziękujemy Organizatorom: Dyrekcji Żłobka Mały Szkrab i Restauracji Śląska Prohibicja.

Jeśli Państwo również chcieliby pomóc, zachęcamy do wpłacania darowizn lub umożliwienia organizacji zbiórek publicznych podczas wydarzeń

Chcesz pomóc - kliknij tutaj

Dzięki pomocy firm z całej Polski, nasza Fundacja może sprawnie funkcjonować. Naszym nowym Partnerem została Agencja AFTERWEB z Wrocławia.

afterweb logo

Cieszymy się na współpracę, na której zyskają nasi Podopieczni!

Chcesz pomóc - kliknij tutaj

Z radością zawiadamiamy, że w realizowaniu fundacyjnej misji pomaga nam wiele firm z całej Polski.

Nowy Darczyńca naszej Fundacji to wrocławska Agencja

Inseo

w której pracują osoby wrażliwe na potrzeby innych.

Bardzo dziękujemy za wsparcie, doceniamy każdy dobry gest!

Chcesz pomóc - kliknij tutaj

Nasza Fundacja ponownie została doceniona, co niezmiernie nas cieszy. Dziś wsparcie napłynęło do nas od

I KANCELARIA

Takie gesty sprawiają, że angażujemy się w działania ze zdwojoną siłą, dziękujemy!