Stowarzyszenie wdów i sierot górniczych powstało w dniu 02.02.2018 roku. Celem Stowarzyszenia jest uzyskanie świadczenia rekompensacyjnego z tytułu utraty prawa do bezpłatnego węgla dla wdów i sierot po zmarłych górnikach nie będących emerytami/rencistami.

Dane kontaktowe do Stowarzyszenia: Agata Kowalczyk – przedstawiciel Stowarzyszenia.

Siedziba: ul. Konstytucji 3 Maja 41/4/13, 41-943 Piekary Śląskie
Tel. 509-768-636

Aby wpisać się do Stowarzyszenia należy wydrukować listę (lista), po wpisaniu się odesłać na adres Stowarzyszenia.

Aktualne informacje o Stowarzyszeniu dostępne są na: https://www.facebook.com/groups/167562184028618/