Wiosny w przyrodzie i w życiu.

Życzymy zdrowia i spokoju, pogody ducha,

wiary w siebie i wszelkich marzeń spełnienia

FundacjaFRG - KRS 0000127003 - 1% - 1 uśmiech - Rehabilitacja

blue flower

Podsumowanie roku 2018 pod względem wypadków w górnictwie :(

Portal nettg.pl - zobacz

Wyższy Urząd Górniczy i Fundacja „Bezpieczne Górnictwo im. prof. Wacława Cybulskiego” organizują otwarty konkurs fotograficzny pt. „Górniczy pejzaż, górniczy portret”.

Celem konkursu jest:

promocja i krzewienie kultury, pracy oraz tradycji górniczej;
promocja uzdolnionych fotografów profesjonalistów i amatorów zajmujących się szeroko rozumianą tematyką górniczą;
promocja fotografii dokumentującej polski przemysł wydobywczy i jego różne oblicza;
promocja bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska w górnictwie.

Uczestniczyć w nim mogą wszyscy pasjonaci fotografii, zarówno amatorzy, jak też profesjonaliści. Serdecznie zachęcam do rozpropagowania wśród Państwa podopiecznych informacji o tym przedsięwzięciu. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne.

Szczegóły na: http://www.wug.gov.pl/

konkurs fotograficzny WUG2019

Monografię naszej Fundacji udostępniamy w wersji elektronicznej - do pobrania - zobacz

Prosimy o niedokonywanie wpłat na konto nr 20 1320 1537 4220 8884 3000 0001 - to nie jest konto Fundacji Rodzin Górniczych. Sprawa zostanie zgłoszona na policję